Udogodnienia

Dla ambitnych

Poszukujesz spokoju i relaksu w otoczeniu zieleni oraz wody, a jednocześnie chcesz czerpać z korzyści życia w dużym mieście? Riviera Park jest dla Ciebie wymarzonym miejscem! Nie musisz już iść na kompromis. Możesz cieszyć się wygodnym dojazdem do pracy, a jednocześnie na co dzień obcować z naturą.

Zasługujesz na to, co najlepsze, dlatego na osiedlu Riviera Park czekają na Ciebie doskonale rozplanowane, przestronne mieszkania, zadbane tereny wspólne oraz największa w tej części miasta prywatna strefa rekreacji i wypoczynku z całą gamą atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Prywatna recepcja Prywatna strefa rekreacji Wysoka jakość materiałów

Komunikacja

Komunikacja

Mieszkając na osiedlu Riviera Park wszędzie dotrzesz na czas! Inwestycja mieści się przy ulicach Krzyżówki i Płochocińskiej, w rejonie tzw. „bliskiej Białołęki”, czyli najlepiej skomunikowanej z resztą miasta części dzielnicy. W sąsiedztwie osiedla mieści się przystanek, z którego odjeżdża ponad 10 linii autobusowych (między innymi: nowa E-9 oraz 518, 509, 736), które dowiozą mieszkańców zarówno do Śródmieścia, jak i innych dzielnic Warszawy. Już wkrótce mieszkańcy skorzystają także z drugiej linii metra, która jest rozbudowywana na pobliskim Targówku.

Z Riviera Park można dojechać szybko i komfortowo do centrum Warszawy również samochodem. Ulicą Modlińską można dostać się do Mostu Północnego prowadzącego na drugą stronę Wisły, w okolice stacji metra.

Riviera Park znajduje się również w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Żerań, z której odjeżdżają pociągi SKM i KM w kierunku Warszawy Zachodniej, Lotniska Chopina i Działdowa.

W pobliżu planowana budowa stacji II linii metra Szybka komunikacja z centrum Warszawy Dobrze rozwinięta sieć dróg

Infrastruktura

Wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie żyć

Mieszkając w Riviera Park wszystko masz w zasięgu ręki! Blisko osiedla znajdują się sklepy, gdzie mieszkańcy zrobią szybkie i kompleksowe zakupy. Przy ul. Modlińskiej znajdują się bogato wyposażone supermarkety Auchan, Kaufland oraz Lidl.

W odległości zaledwie 3 km od osiedla znajduje się Galeria Północna, w której znaleźć można sklepy najbardziej popularnych marek, a także zjeść lunch w jednej z licznych restauracji. W pobliżu znajdują się także inne znane centra handlowe – jadąc w kierunku Targówka można odwiedzić Factory Annopol, a udając się w kierunku Marek dotrzemy do Centrum Handlowego przy ul. Głębockiej oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się największe centrum wyposażenia Domoteka oraz IKEA.

W sąsiedztwie Riviera Park znajduje się żłobek, a nieopodal zlokalizowane są szkoły podstawowe nr 118 oraz 365. Bliskość placówek edukacyjnych to komfort dla rodziców, którzy unikną czasochłonnych wypraw, aby dowieźć dziecko rano do oddalonej szkoły.

O dzielnicy

Dlaczego Białołęka?

Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych dzielnic Warszawy. To wymarzona lokalizacja dla osób ceniących spokój i relaks na łonie natury, w tej części miasta można bowiem znaleźć liczne tereny zielone i wiele urokliwych miejsc blisko wody. Białołękę charakteryzuje niewysoka, kameralna zabudowa i konkurencyjne ceny mieszkań. Jednocześnie, dzięki bogatej siatce połączeń, ten rejon miasta jest dobrze skomunikowany z resztą stolicy. Dzielnicę chętnie wybierają młodzi, pełni pasji i radości ludzie – tu znajdują swoje miejsce na ziemi. Dołącz do nich i ciesz się pełnią życia z dala od miejskiego zgiełku!

 

W okolicy:

fitness club Klub tenisowy basen kompleks “orlik”

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości.

KATALOG PDF