Udogodnienia

Dla aspirujących

Jeśli chcesz mieszkać w Warszawie, ale jednocześnie nie rezygnować z relaksu, jaki daje obecność wody i zieleni oraz nie musieć zawierać kompromisów w postaci długotrwałego dojazdu do pracy – ta oferta jest dla Ciebie.

Mieszkaj tak jak pragniesz – w funkcjonalnym, dobrze rozplanowanym mieszkaniu położonym na eleganckim osiedlu, gwarantującym największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacji i wypoczynku.

Prywatna recepcja Prywatna strefa rekreacji Wysoka jakość materiałów

Komunikacja

Komunikacja – naprawdę doskonała

Riviera Park jest bardzo dobrze skomunikowana. W przeciwieństwie do dalej położonych od centrum Warszawy rejonów Białołęki, ulice Krzyżówki i Płochocińskiej położone są nieopodal przystanku przy ulicy Modlińskiej. Stąd właśnie odjeżdża ponad 10 linii autobusowych (między innymi: nowa E-9 oraz 518, 509, 736), które dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Płochocińska jest dobrze skomunikowana z Targówkiem, gdzie za kilka lat powstanie II linia metra.

Szybko i wygodnie do centrum Warszawy można również dojechać samochodem – ulicą Modlińską można dostać się do Mostu Północnego, prowadzącym na drugą stronę Wisły i stacji Metra.

W pobliżu planowana budowa stacji II linii metra Szybka komunikacja z centrum Warszawy Dobrze rozwinięta sieć dróg

Infrastruktura

Wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie żyć

Lokalizacja Riviera Park – najlepsza komunikacyjnie część Białołęki (Żerań, ul. Krzyżówki) – oferuje pełną infrastrukturę. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, gdzie zrobimy szybkie i, co istotne – kompleksowe zakupy. Dzielnica Białołęka będzie też miała własną galerię handlową.

Przy ulicy Modlińskiej znajduje się Auchan, Kaufland oraz Lidl. Jadąc w kierunku Targówka  dotrzemy do Factory Annopol, a udając się w kierunku Marek dostaniemy się do Centrum Handlowego przy ul. Głębockiej oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się największe centrum wyposażenia Domoteka oraz IKEA.

W sąsiedztwie Riviera Park znajdują się także placówki edukacyjne – żłobek, a nieopodal zlokalizowane są: Szkoła Podstawowa nr 118 oraz Gimnazjum nr 121.

O dzielnicy

Dlaczego Białołęka?

Białołęka jest jedną z największych, najzieleńszych i co istotne, najmłodszych dzielnic Warszawy, biorąc pod uwagę wiek jej mieszkańców.

Jest to druga pod względem wielkości dzielnica Warszawy, z dostępem do Kanału Żerańskiego prowadzącego do Zalewu Zegrzyńskiego – gdzie spotyka się Narew i Wisła.

W okolicy:

fitness club Klub tenisowy basen kompleks “orlik”

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

x Administratorem danych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
KATALOG PDF