O inwestycji

Riviera Park – odkryj swoją riwierę

Riviera Park to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych oraz wody, a także aktywny wypoczynek. Nowoczesna  inwestycja powstaje na bliskiej Białołęce, w miejscu wprost stworzonym dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Na terenie osiedla na mieszkańców czekać będzie m.in. kort tenisowy, boisko ogólnosportowe czy zewnętrzna siłownia. Dla najmłodszych tworzymy specjalną  strefę zabaw  położoną w wydzielonej części kompleksu.

W ramach III i IV etapu osiedla powstanie łącznie 7 budynków oferujących 528 mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach. Trzy z realizowanych obecnie budynków  będą charakteryzowały się mieszkaniami z przestronnymi balkonami oraz tarasami, które zapewnią jeszcze więcej przestrzeni do relaksu.

 

nowoczesna apartamentowa zabudowa monitoring park i tereny zielone

Przestrzeń i styl życia

Dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu…

Mieszkańcy Riviera Park będą korzystali z największej w tej części miasta prywatnej strefy rekreacji wypoczynku.

W ramach unikalnej przestrzeni rekreacyjnej zaprojektowanej bezpośrednio dla mieszkańców Riviera Park znajdzie się m.in. kort tenisowy, siłownia na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci, a także altana do organizacji spotkań z przyjaciółmi. To doskonałe miejsce zarówno dla miłośników sportu, jak i osób poszukujących beztroskiego relaksu na łonie natury. Strefa rekreacyjna osiedla sąsiaduje bezpośrednio  z terenem miejskim rozciągającym się aż do  Kanału Żerańskiego. Dzięki temu mieszkańcy zyskają dodatkową przestrzeń służącą odpoczynkowi.

Okoliczne tereny zielone sprzyjają długim spacerom i porannemu joggingowi. W pobliżu inwestycji znajdują się kluby fitness, klub tenisowy, a także wielofunkcyjny kompleks „Orlik” z boiskiem do koszykówki, siatkówki oraz boiskiem o trawiastej powierzchni do piłki nożnej.

 

W okolicy:

fitness club Klub tenisowy basen kompleks “orlik”

Otoczenie

Kochasz wodę? To miejsce jest dla Ciebie!

Osiedle Riviera Park mieści się tuż obok Kanału Żerańskiego, który jest prawdziwym rajem dla miłośników sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeden z najbardziej urokliwych akwenów na terenie Warszawy i okolic będzie tuż w zasięgu ręki mieszkańców osiedla, którzy z pewnością będą chcieli tu spędzać latem każdą wolną chwilę.

Krótka podróż rowerem dzieli inwestycję od Zalewu Zegrzyńskiego, przy którym znajdują się porty, przystanie oraz kąpieliska. To od lat jedno z ulubionych miejsc letniego wypoczynku Warszawiaków, w którym świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Miłośników adrenaliny z pewnością ucieszy możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaków, żaglówek, skuterów czy nart wodnych), osoby ceniące relaks na pewno skorzystają natomiast z kąpieli w zalewie i błogiego wylegiwania się na plaży.

A to nie wszystko – w okolicy znajdują się również warte odwiedzenia Port Jachtowy Nieporęt i Port Pilawa. Na kąpieliskach w Ryni oraz w Zegrzu Południowym organizowane są natomiast liczne kursy, m.in. motorowodne i żeglarstwa jachtowego, które pozwolą rozwijać umiejętności amatorom sportów wodnych.

Lokalizacja w sąsiedztwie kanału żerańskiego Wypożyczalnia kajaków, żaglówek i skuterów Liczne kąpieliska

Deweloper

MARVIPOL. Ponad 20 lat doświadczenia.

Marvipol Development może się poszczycić ogromnym doświadczeniem na rynku budowlanym. Długie lata działalności sprawiły, że doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów. Dzięki temu oferujemy inwestycje charakteryzujące się najwyższą jakością, które posiadają funkcjonalne i precyzyjnie zaprojektowane mieszkania.

Nasze wyniki mówią same za siebie – w ciągu naszej obecności na rynku zrealizowaliśmy 23 projekty mieszkaniowe i przekazaliśmy klientom 6000 lokali o powierzchni użytkowej przekraczającej 350 tysięcy m2.

W 2008 roku akcje Grupy Marvipol pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako spółka giełdowa jesteśmy solidnym i zaufanym partnerem do współpracy, a naszą działalność charakteryzuje wysoki poziom transparentności.

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości.

KATALOG PDF