O inwestycji

Riviera Park

Riviera Park to nowoczesna inwestycja, która powstaje na bliskiej Białołęce, w otoczeniu urokliwych miejsc rekreacji oraz rozwiniętej infrastruktury usługowej. Osiedle oferuje zróżnicowaną gamę mieszkań oraz największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacyjną dla całej rodziny. Obecnie w sprzedaży znajdują się gotowe do odbioru mieszkania z III etapu inwestycji oraz lokale z IV etapu, które zostaną przeznaczone do odbioru już w III kwartale 2020 r. W ramach dwóch etapów powstanie łącznie 7 budynków oferujących 528 mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach.

 

nowoczesna apartamentowa zabudowa monitoring park i tereny zielone

Przestrzeń i styl życia

Wszystko w zasięgu ręki

Białołęka to wymarzone miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój i relaks na łonie natury, a jednocześnie dostęp do bogato rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej.

W sąsiedztwie osiedla Riviera Park znajdują się m.in. sklepy spożywcze, które pozwolą szybko i wygodnie zrobić zakupy. Przy pobliskiej ul. Modlińskiej mieszczą się supermarkety Auchan, Kaufland oraz Lidl.

Zaledwie 3 km od inwestycji zlokalizowana jest Galeria Północna, w której znaleźć można sklepy najbardziej popularnych marek, a także zjeść lunch w jednej z licznych restauracji. W pobliżu znajdują się także inne znane centra handlowe – jadąc w kierunku Targówka można odwiedzić Factory Annopol, a udając się w kierunku Marek dotrzemy do Centrum Handlowego przy ul. Głębockiej oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się największe centrum wyposażenia Domoteka oraz IKEA.

W sąsiedztwie Riviera Park znajdują się żłobki i przedszkola, a nieopodal zlokalizowane są szkoły podstawowe nr 118 oraz 365. Bliskość placówek edukacyjnych to komfort dla rodziców, którzy unikną porannych korków odwożąc dzieci na zajęcia.

Blisko osiedla znaleźć można również restauracje (Pancetta Tavolo Italiano, UMAMI, sushiberry), placówkę pocztową czy stację paliw.

 

W okolicy:

fitness club Klub tenisowy basen kompleks “orlik”

Otoczenie

Zieleń i rekreacja

Atrakcyjna lokalizacja osiedla Riviera Park gwarantuje bliskość jednego z najbardziej malowniczych zakątków Warszawy – Kanału Żerańskiego. To prawdziwy raj dla wielbicieli sportów wodnych i odpoczynku na świeżym powietrzu, który z pewnością stanie się ulubionym letnim miejscem relaksu mieszkańców osiedla. Wokół inwestycji można znaleźć też liczne tereny zielone, które idealnie sprawdzą się podczas wyciszających spacerów czy pobudzającego porannego joggingu. W okolicy osiedla znajdują się również kluby fitness, klub tenisowy i wielofunkcyjny kompleks „Orlik” z boiskiem do koszykówki, siatkówki oraz boiskiem o trawiastej powierzchni do piłki nożnej.

Krótka podróż rowerem dzieli inwestycję od Zalewu Zegrzyńskiego, przy którym znajdują się porty, przystanie oraz kąpieliska, przy których można wypożyczyć sprzęt wodny. Ponadto w okolicy znajdują się warte odwiedzenia Port Jachtowy Nieporęt i Port Pilawa. Na kąpieliskach w Ryni oraz w Zegrzu Południowym organizowane są natomiast liczne kursy, m.in. motorowodne i żeglarstwa jachtowego, które pozwolą rozwijać umiejętności amatorom sportów wodnych.

Lokalizacja w sąsiedztwie kanału żerańskiego Wypożyczalnia kajaków, żaglówek i skuterów Liczne kąpieliska

Deweloper

MARVIPOL. Ponad 20 lat doświadczenia.

Marvipol Development może się poszczycić ogromnym doświadczeniem na rynku budowlanym. Długie lata działalności sprawiły, że doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów. Dzięki temu oferujemy inwestycje charakteryzujące się najwyższą jakością, które posiadają funkcjonalne i precyzyjnie zaprojektowane mieszkania.

Nasze wyniki mówią same za siebie – w ciągu naszej obecności na rynku zrealizowaliśmy 23 projekty mieszkaniowe i przekazaliśmy klientom 6000 lokali o powierzchni użytkowej przekraczającej 350 tysięcy m2.

W 2008 roku akcje Grupy Marvipol pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako spółka giełdowa jesteśmy solidnym i zaufanym partnerem do współpracy, a naszą działalność charakteryzuje wysoki poziom transparentności.

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/

KATALOG PDF