O inwestycji

MIESZKANIA

Riviera Park to nowoczesna inwestycja, która powstaje na bliskiej Białołęce, w otoczeniu urokliwych miejsc rekreacji oraz rozwiniętej infrastruktury usługowej. Osiedle oferuje zróżnicowaną gamę mieszkań oraz największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacyjną dla całej rodziny. Obecnie w sprzedaży znajdują się gotowe do odbioru mieszkania 3 i 4 pokojowe z IV etapu inwestycji .

 

nowoczesna apartamentowa zabudowa monitoring park i tereny zielone

Udogodnienia

Części wspólne

Osiedle Riviera Park to miejsce, w którym każdy, niezależnie od płci i wieku, odnajdzie swój ulubiony sposób na relaks lub aktywny wypoczynek. Na terenie inwestycji znajduje się największa prywatna strefa rekreacyjna w tej części miasta. W ramach wyjątkowej przestrzeni zaprojektowano m.in. boisko do koszykówki, siłownię na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci, altanę umożliwiającą zrobienie grilla. Tak bogata gama rozrywek dostępna bez wychodzenia poza teren osiedla to unikatowa cecha, która czyni osiedle Riviera Park idealnym miejscem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na osiedlu Riviera Park powstały dwa pawilony handlowe, które pomieszczą lokale handlowo-usługowe. Są one dostępne w sprzedaży. Ich powierzchnie to 690 m2 oraz 528 m2.

Obecność pawilonów handlowych na terenie inwestycji zagwarantuje mieszkańcom wygodę i możliwość zrobienia niezbędnych zakupów oraz skorzystania z oferowanych usług bez konieczności opuszczania osiedla.

W okolicy:

fitness club Klub tenisowy basen kompleks “orlik”

Lokalizacja

Komunikacja

Osiedle Riviera Park powstaje przy ulicach Krzyżówki i Płochocińskiej. Mieści się na tzw. „bliskiej Białołęce”, w prężnie rozwijającej się części miasta, a zarazem w otoczeniu zieleni i wody. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy. W sąsiedztwie osiedla można znaleźć przystanek oferujący ponad 10 różnych tras autobusowych (między innymi w ramach linii 518, 509 czy 736). Z kolei na pobliskim Targówku można już skorzystać z drugiej linii metra, która gwarantuje szybki dojazd m.in. do centrum.

Riviera Park znajduje się również w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Żerań, z której odjeżdżają pociągi SKM i KM w kierunku Warszawy Zachodniej, Lotniska Chopina i Działdowa.

Z kolei zmotoryzowani mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w okolice centrum Warszawy szybko i komfortowo ulicą Modlińską, a następnie Mostem Północnym

Lokalizacja w sąsiedztwie kanału żerańskiego Wypożyczalnia kajaków, żaglówek i skuterów Liczne kąpieliska

Deweloper

MARVIPOL. PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA.

Marvipol Development może się poszczycić ogromnym doświadczeniem na rynku budowlanym. Długie lata działalności sprawiły, że doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów. Dzięki temu oferujemy inwestycje charakteryzujące się najwyższą jakością, które posiadają funkcjonalne i precyzyjnie zaprojektowane mieszkania.

Nasze wyniki mówią same za siebie – w ciągu naszej obecności na rynku zrealizowaliśmy 23 projekty mieszkaniowe i przekazaliśmy klientom 6000 lokali o powierzchni użytkowej przekraczającej 350 tysięcy m2.

W 2008 roku akcje Grupy Marvipol pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako spółka giełdowa jesteśmy solidnym i zaufanym partnerem do współpracy, a naszą działalność charakteryzuje wysoki poziom transparentności.

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/

KATALOG PDF