Galeria

RIVIERA PARK

Projekt zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości od 3 do 5 kondygnacji. Elegancka elewacja budynków i nowoczesne przeszklenia tarasów i balkonów z pewnością przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom Riviera Park. Osiedle posiadać będzie największą na Białołęce strefę rekreacyjną, ulokowaną w sąsiedztwie wody (Kanał Żerański zwany dawniej Królewskim) i drzew.

Galeria

OTOCZENIE i REKREACJE

Galeria

APARTAMENT POKAZOWY

Zapraszamy do obejrzenia lokalu pokazowego na inwestycji Riviera Park. W naszym mieszkaniu, dzięki wysmakowanym dodatkom i spokojnej, stonowanej kolorystyce: beży kojarzących się z plażą i piaskiem oraz kamiennym szarościom drewna wyrzuconego na brzeg poczujesz się jak w nadmorskiej riwierze. Lokal jest zaaranżowany w pakiecie „Styl” – nasi architekci i dekoratorzy pomogą Państwu w wystylizowaniu podobnego wnętrza oraz zaaranżowaniu Państwa mieszkania w funkcjonalny i przemyślany sposób.

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Riviera Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

x Administratorem danych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
KATALOG PDF